Szkolenia

Warsztaty doskonalenia zawodowego dla tłumaczy przysięgłych
Warsztaty doskonalenia zawodowego dla tłumaczy przysięgłych kierujemy do osób, które chcą poznać formalnoprawne zasady sporządzania tłumaczeń poświadczonych, doskonalić swój warsztat w tym zakresie jak również poznać podstawowe techniki tłumaczenia ustnego. Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną w zakresie tłumaczeń pisemnych oraz ustnych i są doskonałym przygotowaniem od strony formalnoprawnej do zawodu tłumacza przysięgłego. Zajęcia odbywają się w pomieszczeniach naszej kancelarii przy ul. Kazimierza Wielkiego 118 w Krakowie (w bardzo dogodnej lokalizacji w centrum Krakowa). Proponujemy 2 rodzaje warsztatów: warsztaty regularne i warsztaty intensywne weekendowe.

Kurs obsługi oprogramowania wspomagającego tłumaczenie
Oprogramowania służące do tłumaczenia wspomaganego komputerowo – CAT (computer-assisted translation) usprawniają i przyspieszają pracę tłumacza m.in. dzięki aplikacji do tworzenia „pamięci tłumaczeń” i zarządzania nią, specjalistycznym narzędziom do tłumaczenia grafiki, jak również aplikacji do zarządzania terminologią. Kurs obsługi oprogramowania wspomagającego tłumaczenie kierujemy do specjalistów w zakresie tłumaczeń pisemnych wszystkich języków zainteresowanych możliwościami usprawnienia pracy nad przekładem.

Kursy języka niderlandzkiego
Zapraszamy na kolejną edycję w semestrze letnim 2014.
Zapisy będą prowadzone od stycznia 2014 r.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 09.00-13.00

Kontakt
Nederland Instituut w Krakowie
T 12 625 18 80
T 12 625 18 81
E Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
I www.nederlandinstituut.pl